Mart 26, 2023
11 11 11 ÖÖ
2048 Old Game Privacy Policy
Scan Text – Metin Tarayıcı Terms & Conditions
Scan Text – Metin Tarayıcı Privacy Policy
Calculator – Hesap Makinesi Privacy Policy
Calculator – Hesap Makinesi Terms & Conditions
QR Code Reader – Kare Kod Okuyucu Terms & Conditions
QR Code Reader – Kare Kod Okuyucu Privacy Policy
Show PDF – PDF Görüntüleyici Terms & Conditions
Show PDF – PDF Görüntüleyici Privacy Policy
Photo Editor – Resim Düzenleme Uygulaması Terms & Conditions
Son Yazılar
2048 Old Game Privacy Policy Scan Text – Metin Tarayıcı Terms & Conditions Scan Text – Metin Tarayıcı Privacy Policy Calculator – Hesap Makinesi Privacy Policy Calculator – Hesap Makinesi Terms & Conditions QR Code Reader – Kare Kod Okuyucu Terms & Conditions QR Code Reader – Kare Kod Okuyucu Privacy Policy Show PDF – PDF Görüntüleyici Terms & Conditions Show PDF – PDF Görüntüleyici Privacy Policy Photo Editor – Resim Düzenleme Uygulaması Terms & Conditions

HAKKIMIZDA

Üniversiteye ilk başladığım zamanlar da aslında aklımda böyle bir site kurmak veya böyle bir düşünce vardı fakat ertelemekten ve alışma sürecinden dolayı gerçekleşmemiş oldu. Hani olur ya aklınızın bir kenarında çok nadir de olsa gelir o şekilde geldi ve ertelemeden açmış bulundum. 

Sızma testinin yanı sıra öğrenci hayatım boyunca yaptığım projeleri de paylaşmaya çalışmaktayım. Çeşitli bilgisayar sıkıntılarından , verilerin , projelerin silinmesinden dolayı bir kısmını yüzeysel yüklemiş olsam da belli bir vakit geçtikten sonra onları da ekleyeceğim. Çeşitli java , delphi , otomasyon , backend , frontend , mobil – bilgisayar oyun yapımı konularında , dillerinde kendimi geliştirmekteyim. Bunlarında dışında dilediğiniz web sitesi siparişlerini kabul etmekteyiz. Telefon programları ve sızma testini de bunun yanında kabul etmekteyim.  

Projelere ve geleceğe değinecek olur isek projelerde en önemlisi sızma testi (penetration test) olarak dile getirebilirim. Bunun yanında emlak kayıt ve takip sistemi java web tabanlı , vpn server kurulumu ve kullanımı , hastane otomasyonu , arduino , mobil oyun , dizüstü bilgisayar tabanlı oyun bulunmaktadır. Geleceğe bakacak olursak ise sızma testi konusunda ve bunun dışında diğer otomasyon , oyun , program konularında ilerleyeceğim. 

İletişim için burakkocatepe183@hotmail.com veya buraky99@hayalindekiyazilim.com dan mail atarak veya numaramı isteyerek ulaşabilirsiniz.

HAYALİNDEKİ YAZILIM
%d blogcu bunu beğendi: