Ocak 22, 2022
11 11 11 ÖÖ
TCP nedir ? Aktarım Katmanı 2
Aktarım Katmanı Tcp Nedir
Yönlendirme Nedir 2 ?
Yönlendirme Nedir ?
Ağ Katmanı Nedir 2 ?
Ağ Katmanı Nedir ?
Veri Bağı Katmanı Nedir 2 ?
Android Studio Nasıl Kurulur ?
Veri Bağı Katmanı Nedir ?
Fiziksel Katman Nedir ?
Son Yazılar
TCP nedir ? Aktarım Katmanı 2 Aktarım Katmanı Tcp Nedir Yönlendirme Nedir 2 ? Yönlendirme Nedir ? Ağ Katmanı Nedir 2 ? Ağ Katmanı Nedir ? Veri Bağı Katmanı Nedir 2 ? Android Studio Nasıl Kurulur ? Veri Bağı Katmanı Nedir ? Fiziksel Katman Nedir ?

HAKKIMIZDA

Üniversiteye ilk başladığım zamanlar da aslında aklımda böyle bir site kurmak veya böyle bir düşünce vardı fakat ertelemekten ve alışma sürecinden dolayı gerçekleşmemiş oldu. Hani olur ya aklınızın bir kenarında çok nadir de olsa gelir o şekilde geldi ve ertelemeden açmış bulundum. 

Sızma testinin yanı sıra öğrenci hayatım boyunca yaptığım projeleri de paylaşmaya çalışmaktayım. Çeşitli bilgisayar sıkıntılarından , verilerin , projelerin silinmesinden dolayı bir kısmını yüzeysel yüklemiş olsam da belli bir vakit geçtikten sonra onları da ekleyeceğim. Çeşitli java , delphi , otomasyon , backend , frontend , mobil – bilgisayar oyun yapımı konularında , dillerinde kendimi geliştirmekteyim. Bunlarında dışında dilediğiniz web sitesi siparişlerini kabul etmekteyiz. Telefon programları ve sızma testini de bunun yanında kabul etmekteyim.  

Projelere ve geleceğe değinecek olur isek projelerde en önemlisi sızma testi (penetration test) olarak dile getirebilirim. Bunun yanında emlak kayıt ve takip sistemi java web tabanlı , vpn server kurulumu ve kullanımı , hastane otomasyonu , arduino , mobil oyun , dizüstü bilgisayar tabanlı oyun bulunmaktadır. Geleceğe bakacak olursak ise sızma testi konusunda ve bunun dışında diğer otomasyon , oyun , program konularında ilerleyeceğim. 

İletişim için burakkocatepe183@hotmail.com veya buraky99@hayalindekiyazilim.com dan mail atarak veya numaramı isteyerek ulaşabilirsiniz.

HAYALİNDEKİ YAZILIM
%d blogcu bunu beğendi: